Kurs językowy CAE

Znajomość języka angielskiego wymagana jest w większości firm zagranicznych, także w przypadku studentów starających się o wyjazd studencki za granicę, podczas ubiegania się o pracę na różnych stanowiskach, gdzie znajomość języka angielskiego jest mile widziana.

Kurs CAE

Certificate in Advanced English, inaczej zwany certyfikatem C1, jest popularnym dokumentem, świadczącym o bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
W zdobyciu takiego certyfikatu przychodzą z pomocą dostępne kursy stacjonarne i on-line. To, co wyróżnia tego typu szkolenia od pozostałych metod nauczania języka angielskiego, to ukierunkowanie kształcenia pod konkretne wymogi międzynarodowego egzaminowania.

Egzamin CAE

Składa się on z czterech etapów:
– Reading (czytanie ze zrozumieniem),
– Use of English (test gramatyczno- leksykalny),
– Writing (pisanie),
– Listening (słuchanie).

Przygotowanie do egzaminu

Osoby prowadzące zajęcia na kursach CAE (Edoo) to najczęściej native speakerzy, którzy pomogą nam w otwarciu się na płynne mówienie w języku angielskim. Zdarza się, że osoby znające bardzo dobrze gramatykę angielską i tak nie potrafią biegle posługiwać się tym językiem. Ogranicza ich blokada spowodowana lękiem i strachem, przed popełnieniem błędu. W tej sytuacji kurs może pomóc takiej osobie w otwarciu się na płynne mówienie po angielsku.
Przystępując do szkolenia, zostaniemy zapoznani ze strukturą i formą techniczną egzaminu. Ponadto zaznajomimy się z gramatyczną stroną języka. Sprawdzimy także swoje umiejętności w wypełnianiu testów i uzupełnimy ewentualne braki wiedzy.

Inwestycja czasu i pieniędzy na kursy przygotowujące do zdobycia certyfikatu C1 Advanced to dobry pomysł. Dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość z językiem angielskim, będzie to pożyteczny czas, który wpłynie na pozytywne wyniki uzyskane podczas egzaminu.